דמי כופרה | UPCYBER | אפ סייבר אבטחת מידע, שחזור מידע, חקירות סייבר ובדיקות אבטחה במרוצת השנים בני האדם החלו לפתח טכנולוגיות חדשות במטרה לתת מענה לצרכים החדשים של המין האנושי. הטכנולוגיה והשימוש הרחב באינטרנט וברשתות החברתיות ייצרו עולם עסקי חדש
שבו מידי יום נאסף ונאגר מידע במסגרת של נתוני עתק.

על מנת להפיק תובנות אנליטיות בעלות ערך לארגון, נדרש לבצע פעולות מגוונות הכוללות איסוף, עיבוד, אחסון וניתוח נתונים. העולם החדש ייצר גם סכנות חדשות הכוללות פריצה וחשיפה של נתונים המאוחסנים בשרתי החברה. הצורך החדש הוביל להתפתחות מהירה של שוק אבטחת מידע. 

מידי יום ארגונים רבים חשופים למתקפות סייבר שמתבצעות על ידי האקרים מרחבי העולם. במסגרת אותן מתקפות, השרתים של החברה נפרצים והמידע שמאוחסן בשרתים עלול להיגנב, להיחשף או אף להיות מושמד. פעמים רבות במסגרת מתקפות סייבר, התוקפים מנצלים את כוחם להזיק למאגרי המידע ודורשים דמי כופרה בתמורה להפסקת ההתקפה.

מה ניתן לעשות על מנת להימנע מתשלום דמי כופרה?

מתקפות כופר מתבצעות ע"י האקרים אשר פורצים את הגנות הסייבר בשרתי החברה ומונעים את הגישה למערכות המחשוב של העסק. פעמים רבות עסקים רבים מקבלים הודעות הדורשות תשלום של סכומים לא מבוטלים עבור הסרת המגבלות ומתן גישה לאותם קבצים החיוניים לעסק. למעשה, מדובר בסחיטה של בית העסק אשר פוגעת בפעילות השוטפת שלו ובמעגל הלקוחות שלו.

ככל שהטכנלוגיה הולכת ומתפתחת כך גם מתקפות הסייבר ותופעת תשלום דמי כופרה הופכת נפוצה יותר. על מנת למנוע מתקפות כופר ולצמצם את היקפי הפגיעה חשוב לצייד את העסק שברשותכם במגוון מעגלי אבטחה שיגנו על מרחב המידע של החברה מפני גישה של גורמים זרים. 

שירותי אבטחת מידע ימצאו את פרצות האבטחה של בעסק שברשותכם וכך יימנעו מראש את מתקפות הכופר על ידי הרחבת מערך ההגנה. פעולות אלו יכולות למזער את אובדן ההכנסות והפגיעה במוניטין של העסק. 

גם במידה וכבר התרחש אירוע המאיים על פרטיות המידע של העסק, ניתן לפנות לחברות אבטחת מידע אשר יסייעו לכם להתמודד עם האירוע בעזרת הכלים הטובים ביותר במטרה להחזיר את השליטה במידע לעסק שברשותכם.